עלינו 1

עטרת חכמים

נוסד בעיר חולון בשנת התשמ"ב

החיזוק היומי העולמי

אם היו 2 דקות ביום שיכולות לשנות לך את החיים, לא היית מנסה? הצטרפו לחיזוק היומי העולמי, פעילות חובקת עולם שמעוררת הדים רבים בארץ ובתפוצות!

ארגון הנוער כל כנשר

"אם אין גדיים אין תיישים" גם לילדים הצעירים יש פינה חמה במוסדות הרב רבי. "קל כנשר" הינו ארגון נוער הדואג לשיעורי תורה לילדים ונוער, ומציל את הדור הצעיר מהחברה הרעה והמסוכנת המצויה כיום בכל מקום, שילד יכול להחשף אליה לאחר לימודיו בבית הספר מדי יום.

ממציאת השידוך, דרך שלום הבית, ועד חינוך הילדים. או בשתי מילים "הבית השלם" הכוונה ויעוץ וקיום סדנאות לבניית הבית השלם, הכוללים סדרת שיחות בדיסקים המופצים גם הם ברחבי הארץ והעולם.

צרכי עמך ישראל מרובים ואין הקומץ משביע את הארי.מאות משפחות נעזרות במוסדות, הן בתמיכה כספית ובמוצרים בסיסיים, והן ביעוץ והכוונה וחוסן נפשי. כמו כן מתקיימים מכירות לפני החגים, במחירי עלות בהתאם לצרכי המשפחות.

שיחות יומיומיות של מורנו הרב שליט"א, שומרות על רוחניות היהודי למשך זמן רב. מכון עטרותיהם מקליט את כל שיעורי התורה והשיחות של מורנו הרב, ומפיצם ברחבי הארץ והעולם. כמו כן ספרי מורנו הרב נערכים בקפידה ובכבוד, ואנו זוכים לתורה מפוארה בכלי מפואר.

ומה קורה בחופש? הסכנות קורצות לא רק לילדים אלא גם לנוער המתגבר! לשם כך הקמנו את "בית מדרש - בין הזמנים" המעניק מלגות נכבדות ללומדים הן בחופשים, מה ששומר על החממה התורנים של כל בחור, גם בימים כאלו.

בית המדרש שלנו

בית היוצר לגדולי ישראל

מוסדותיו של מורנו הרב חיים רבי שליט"א בארץ הקודש הם אחת מהפרדסים הגדולים היוצרים מדי יום פירות ופרי פירות למען שמו באהבה. גולת הכותרת של המוסדות, הוא בית המדרש לתורה "עטרת חכמים"בחולון, המונה כמאתיים (200!) אברכים כן ירבו, העמלים יום יום כל היום בעומקה של הלכה, ולומדים במסירות נפש מסביב לשעון.

המיוחד בדרכו של מורנו הרב חיים רבי שליט"א, היא הכשרת האברכים לזיכוי הרבים תוך כדי לימודם בכולל, ועד להיותם גדולים בתורה וביראת שמיים טהורה, שאז מקימים הם היכלי תורה וקהילות משל עצמם תחת דגלו והכוונתו של הרב.

לשם כך, הוציא גם מורנו הרב סדרת ספרי הנהגות, אשר התפשטו ברחבי הארץ והעולם, הכוללים בתוכם מעבר להלכה ומוסר, פרקי הנהגות לחיי היום יום, הנהגות המעניקות ליהודי המתחיל ולרבו המקרבו את האפשרות הברורה לדעת את אשר יעשה ביום יום באורחותיו כאיש ישראל עבדו של הקדוש ברוך הוא.

 

לימוד בעיון מעמיק, עד לדרך הפסיקה המקובלת מדורי דורותף והמונהגת על פי שיטתו של מרן מלכא רבינו עובדיה יוסף זיע"א השתלמות בהלכות מעשיות ויומיות בבקיאות מקיפה לימוד מעמיק של פרקי הדרכה בנושאים כללים כגון: שלום בית, חינוך הילדים, הנהגת הבית היהודי, וכדו', השתלמות וניסיון בקירוב רחוקים, מסירת שיעורי תורה לכל שכבות הציבור, והקמת מוסדות קהילות וארגונים לקירוב ישראל לאביהם שבשמיים

הבוגרים שלנו

תעשיה רוחנית של למעלה מארבעים שנה מנפיקה את גדולי ישראל העתידיים
שכבר היום חולשים על מאות אלפי בוגרים נשים וילדים ברחבי הארץ והעולם

הרב חגי לוי

הרב חגי לוי

ראש בית המדרש עטרת ישועה בבת-ים מתלמידו הוותיקים של מורנו הרב שליט"א

אברהם 2

הרב אברהם ישראל

ראש בית המדרש ורב קהילת אוהל אברהם בבת-ים ומחבר סדרת הספרים ואין למו מכשול

הרב חיים יפה

הרב חיים יפה

ראש כולל "שובה ישראל" חולון מתלמידו הראשונים של מורנו הרב שליט"א

בית ה' לכו ונלכה

"איזוהי עבודה שבלב? הוי אומר זו תפילה" תפילה במחיצת מורנו הרב חיים רבי שליט"א, הינה דבקות בשלושת עמודי העולם, תורה עבודה וגמילות חסדים. דברי התורה וההנהגות הקדושות הנאמרים במהלך התפילה, והדוגמא האישית של התפילה המיוחדת של הרב שליט"א, משלימים פסיפס עבודת רוחני, ומהווים חיזוק יומי מתמיד בעבודת ה'!

תפילה

הילדים הם העתיד שלנו הם אלה שינהיגו את הדור הבא, החיזוק שלהם הוא בעצם החיזוק של הדור החדש.

האחדות כנסים ואירועים

גם אם בהילולא הקודמת נבצר מכם להיות מהשותפים, אל דאגה! אתם יכולים לראותה באורך מלא בשידור חוזר. (כדי שתדעו מה לא שווה להפסיד בשנה הבאה …)